Чому інтер'єр часто виглядає дешево і як можна це виправити, розповідає 24 канал.

Читайте Як вписати живі рослини в інтер'єр квартири: кращі ідеї

Фурнітура

Дорогі меблі прикрашають приміщення, але дешева фурнітура може зіпсувати враження від ремонту. Останнім часом дизайнери зовсім відмовляються від зовнішньої фурнітури. Наприклад, кухонні гарнітури актуальні без ручок. Це виглядає стильно і дорого.

Гарнітур краще зробити без ручок, ніж з дешевою фурнітурою / Фото design-homes

Також не можна економити на вимикачах і розетках. Вони повинні вписуватися в інтер'єр житла, інакше можуть зіпсувати дизайн.

Декор і аксесуари

Навіть якщо ви вирішили зробити квартиру у стилі мінімалізм, додайте трохи декору. Це допоможе пожвавити приміщення, зробити його привабливим і якрім. Потрібно враховувати і основне правило – не переборщити. Дуже багато аксесуарів і декоративних елементів лише зіпсують вигляд кімнати.

Ретельно підбирайте декор і аксесуари для будинку​ / Фото pufik

Цікаво Декор з нуля: як прикрасити інтер'єр квартири і будинку

Золото і роскіш

Золоті піскоструминні малюнки на дзеркалах і скляних дверях шаф, блискуче обрамлення на фасадах, багатоярусні стелі, фотодрук на фартухах кухнонних гарнітурів – все це залишилося в минулому і тепер вважається антитрендом.

Забудьте про кричущі малюнки на меблях​ / Фото shkaf-v-dome

Палітра кольорів

У моді нейтральні і пастельні відтінки, але потрібно враховувати, що без колірного акценту вони будуть здаватися нудними і нецікавими, а квартира нагадуватиме лікарняну палату або готельний номер. Правильне поєднання додасть кімнаті індивідуальності.

Використовуйте колірні схеми для створення стильного інтер'єру​ / Фото pinterest