Як це зробити стильно, і на що звернути увагу, розповіла дизайнерка інтер'єру design_dizart в Instagram.

Читайте Тренди у дизайні інтер'єру 2021: названі 5 модних прийомів

Змінити інтер'єр і надати йому жвавості завжди допоможе декор. Якщо розставити по кімнаті декор можна кілька разів, і шукати для нього ідеальне місце, то один раз просвердливши стіну, вже складно буде пересувати весь настінний декор, коли захочеться, – зазначила дизайнерка інтер'єру.

Корисні поради та цікаві прийоми

  1. Декорування стін необхідно спланувати заздалегідь: продумайте місце, розміщення і композицію, щоб все навколо поєднувалося за розміром і стилем.
  2. Декор стін повинен гармоніювати з меблями:
  • за розміром;
  • зручністю розташування (правильна висота над диваном, наприклад);
  • "грати" за кольором і відтінком.
  1. Картини, фото та ін. мають знаходитися на правильній висоті. Якщо ви не впевнені у параметрах, існує загальне правило – декор розміщують на рівні очей (165-170 сантиметрів).

Декор має правильно розміщуватися на стіні / Фото remoo

Цікаво Спальня у теплих тонах: 4 красивих поєднання кольорів і відтінків

  1. Пропорції. У просторому приміщенні маленькі картини і декор – недоречні. Вони можуть "загубитися". У маленькій кімнаті не варто розміщувати великі предмети.
  2. Декором можуть бути не тільки картини і фото, але також панно, дзеркала, цікаві полки і композиції. У передпокої – красиві гачки для одягу.

Під час декору стін дотримуйтесь пропорцій / Фото design-homes

Декор – це про вас. Надихайтеся картинками, але слухайте себе – наскільки ви хочете себе оточити цим. У декору немає меж – іронія, ніжність або сюрреалізм, – все, що вам близько, – додала дизайнерка інтер'єру.

Будь-декор повинен вписуватися в інтер'єр / Фото remoo