Які прийоми актуальні у 2021 році у квартирах та будинках, розповіли дизайнери інтер'єру з in_design.studio в Instagram.

Читайте 4 речі, які псують ваш інтер'єр: фото

(Озвучимо – Нерухомість24) кілька думок про модні тенденції цього року, але варто пам'ятати, що мода проходить, а ремонт залишається на роки. Тому нові тенденції в першу чергу повинні вам подобатися, – відзначили дизайнери інтер'єру.

Що модно в інтер'єрі 2021

  1. Гама кольорів. У тренді – поєднання сірого, білого і графітового, пастельна гама – усі відтінки бежевого, кольори Pantone 2021 року – сірий і жовтий.
  2. Натуральні матеріали і фактури. Дерево і мармур залишаються на піку популярності і використовуються як в оздобленні, так і в меблях.
  3. Мінімалізм. Цей тренд залишився з минулого року. Все зайве прибирається, залишається багато вільного простору і повітря.

Тренди у 2021 році частково повторюють минулорічні / Фото interior

Цікаво Яку кухню зробити: модні тенденції і рішення від дизайнерів інтер'єру

  1. Робоче місце у квартирі. Цей тренд виник у зв'язку з карантинними обмеженнями через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 у світі.

Кабінет або робоче місце вдома стали особливо затребуваними / Фото happymodern

  1. Мінімум гострих кутів. В 2021 році предмети меблів (столи, дивани, дзеркала, пуфи та ін.) все частіше скругляються. Вбудовані меблі витіснили громіздкі модульні шафи і комоди. Це не тільки стильно і функціонально, але і безпечно, якщо у квартирі є діти.