Які помилки найчастіше зустрічаються в дизайні інтер'єру, розповідає dom.ria.

Читайте Помилки під час ремонту квартири і будинку

Нав'язливий декор і оздоблення

Гіпсові колони, фактурна обробка, багаторівневі стелі, різноманітні арки вже неактуальні і вважаються застарілими прийомами. Віддайте перевагу мінімалізму і простоті – це буде виглядати стильно і лаконічно. Також уникайте штучних рослин, декоративних водоспадів і різних ікебан – ці предмети здешевлять вигляд приміщення.

Не встановлюйте у квартирі зайвих конструкцій / Фото plasportal

Монохромний або контрастний інтер'єр

Занадто яскрава кольорова гамма вважається несмаком і швидко набридне оку. Чорно-білі інтер'єри також швидко набридають. Тут потрібна золота середина – три поєднаних між собою кольори, в яких і буде витриманий інтер'єр. Щоб він не здавався вам нудним, додайте два яскравих акценти. Це може бути оббивка меблів або текстиль.

Уникайте контрасту в квартирі / Фото design-homes

Цікаво Цікаві ідеї для декору квартири: фото

Освітлення

Останнім часом досить часто використовується тільки стельове освітлення. Варто враховувати, що цього недостатньо для житлового приміщення і інтер'єр може виглядати тьмяно. Продумайте додаткове освітлення – світильники, бра, торшери, світлодіодне підсвічування. Це дозволить зробити кімнату не тільки більш затишною, але і функціональною.

Розташування меблів

Звичка ставити меблі під стіною часто стає причиною непривабливого інтер'єру. Невеликий диван можна поставити у центрі вітальні, а біля стіни – книжковий стелаж і крісло. У кухні обідню зону можна організувати в центрі – це додасть приміщенню індивідуальності.

Дивани краще не ставити уздовж стін / Фото diy

Місця для зберігання

Досить часто, надивившись ідеальних картинок, ми відмовляємося від систем зберігання в квартирі. Це серйозна помилка, адже від речей нікуди не дітися. У разі відсутності шафи, вбиральні і комодів, ви ризикуєте зберігати речі в пакетах на балконі або, зовсім, бачити їх розкиданими по кімнатах. А вже це точно зіпсує ваш інтер'єр. Тому рекомендується заздалегідь продумати систему зберігання гардероба для всієї родини, закриті вітрини для посуду і побутової техніки, комоди для іграшок тощо.

За допомогою місць для зберігання ви зможете підтримувати порядок в квартирі / Фото dom.ria

Затіваючи ремонт, пам'ятайте: чим краще ви спланували і продумали дизайн інтер'єру, тим вдаліше вийде результат і приємніше буде знаходиться у квартирі.