Однокімнатна квартира у Харкові коштуватиме від 5 тисяч гривень на місяць, у Дніпрі – від 4 тисяч гривень. У яких районах можна дешевше винайняти квартиру, а де – найвищі ціни – читайте далі.

Цікаво Проблеми з паркуванням у Києві: чому забудовники неохоче будують паркінги

Оренда житла у Харкові

Найдешевший варіант у Харкові – кімната у Немишлянському або Московському районах. Щомісячно вона обходитиметься 2,7 – 2,8 тисячі гривень. Квартиру у першій столиці України можна винайняти за ціною від 5 тисяч гривень у спальних районах. У центрі мегаполісу житло коштуватиме на 50% дорожче.

  • У середньому за однокімнатну квартиру в Індустріальному та Новобаварському районах потрібно буде заплатити 5 тисяч гривень, у Московському та Немишлянському – 5,5 тисячі гривень, у Київському, Слобідському та Холодногірському – 6 тисяч гривень, в Основ'янському – 6,5 тисячі гривень, а у Шевченківському – 7,5 тисячі гривень щомісяця.
  • Двокімнатна квартира обійдеться в 6 тисяч гривень в Індустріальному районі, 6,5 тисячі гривень – у Немишлянському та Новобаварському, 7 тисяч гривень – у Московському, 7,5 тисячі гривень – у Слобідському та Холодногірському, 8,5 тисячі гривень – в Основ'янському, 9,5 тисячі гривень – в Київському та 12 тисяч гривень у Шевченківському.
  • За трикімнатну квартиру у Харкові орендодавці просять 7,3 тисячі гривень в Індустріальному районі, 8 тисяч гривень – у Слобідському та Немишлянському, 9 тисяч гривень – у Московському та Новобаварському, 10 тисяч гривень – у Холодногірському та Основ'янському, 11 тисяч гривень – у Київському та 16,5 тисячі гривень – у Шевченківському районі.

Квартиру у Харкові можна винайняти за 5 тисяч гривень / Фото Pixabay

Читайте Скільки коштує квартира в оренду в Одесі та Львові: порівняння цін

Які ціни у Дніпрі

Найдешевшу кімнату у Дніпрі можна знайти за 2,2 тисячі гривень на місяць, однокімнатну квартиру – за 4 тисячі гривень на місяць. У центрі міста ціни дещо вищі.

  • Однокімнатна квартира у Самарському районі коштує 4 тисячі гривень, в Індустріальному та Новокодацькому – 5 тисяч гривень на місяць, в Амур-Нижньодніпровському – 5,7 тисячі гривень, у Чечелівському та Шевченківському – 6 тисяч гривень, у Центральному – 7,5 тисячі гривень, у Соборному – 8,5 тисячі гривень на місяць.
  • Двокімнатну квартиру можна знайти за 5 тисяч гривень у Самарському районі, за 6 тисяч гривень – у Новокодацькому, за 7 тисяч гривень – в Амур-Нижньодніпровському, Індустріальному та Чечелівському районах, за 8 тисяч гривень – у Шевченківському, за 10 тисяч гривень – у Центральному та за 12 тисяч гривень – у Соборному.
  • Оренда трикімнатної квартири коштує 7 тисяч гривень у Новокодацькому районі, 8 тисяч гривень в Індустріальному та Самарському, 8,4 тисячі гривень – в Амур-Нижньодніпровському, 10 тисяч гривень – у Чечелівському та Шевченківському, 13 тисяч гривень – у Центральному та 13,5 тисячі гривень – у Соборному.

Однокімнатна квартира у Дніпрі коштуватиме 8,5 тисячі на місяць / Фото Pixabay