В Україні безліч людей страждають хоча б від одного виду алергії. Але важливо розуміти, що алергічні реакції можуть накопичуватися – кожна нова може посилювати попередні.

Читайте Поширені помилки під час ремонту кухні

Алергія

Хронічне захворювання, викликане небажаною і несподіваною реакцією імунної системи на вплив різних речовин, таких як продукти харчування, ліки, пилок рослин, хімічні компоненти, отрута комах та ін. Алергічна реакція може викликати різні симптоми: нежить, чхання, сльози, напад астми, біль у животі та навіть анафілактичні реакції.

Яку гіпоалергенну фарбу вибрати

Щоб убезпечити себе від нових проявів і ускладнень, починаючи ремонт, необхідно вибирати гіпоалергенну фарбу. Це дозволить проживати у квартирі або будинку, не боячись будь-яких наслідків для здоров'я.

Гіпоалергенність є також одним з найважливіших критеріїв при підборі фарб у приміщення, де будуть жити діти і немовлята.

Фарби Kolorit – краще рішення для житлових приміщень​ / Фото superdom

Всім вищевказаним вимогам відповідають фарби Kolorit і лінійка Home. Це найбезпечніша продукція на українському ринку.

Лінійка Home – гіпоалергенна, фарби в ній мають висновок "Асоціації алергологів України" та Інституту екогігієни і токсикології про гіпоаллергенности продукції.

Для ремонту в квартирі і будинку, рекомендується ознайомитися з інтер'єрними фарбами лінійки Home, яка складається з 6 продуктів: Kolorit Family, Kolorit Legenda, Kolorit Idol, Kolorit Dynasty, Kolorit History і Kolorit Argentic.

Kolorit Legenda

Глибокоматова, витончена, ідеально гладка. Флагман лінійки і найбільш затребувана фарба. Відмінно підкреслює рельєфні шпалери. Ідеально підходить для віталень і спалень – підкреслить будь-який інтер'єр.

Цікаво Безпека – понад усе: що перевірити перед покупкою фарби для ремонту в квартирі та будинку

Kolorit Dynasty

Шовковисто-матова фінішна фарба. Додасть текстурі поверхні стильний вигляд, зробить її ніжною і приємною на дотик. Захистить стіни від цвілі і грибка, а підвищена стійкість до миття дозволить обробляти їх миючими засобами. Ідеально підходить для спалень, віталень, кухонь і приміщень, де існує ризик появи цвілі і грибка.

Kolorit Argentic

Спеціальна фарба для приміщень з підвищеними вимогами до безпеки. Завдяки наносріблу у складі і системі Argentum Protect вбиває понад 99% патогенних мікроорганізмів на стінах. Kolorit Argentic – безпечна і завдяки своїм властивостям захистить дитячі кімнати, школи, лікарні від поширення патогенних мікроорганізмів. А матова ступінь блиску створить стильний інтер'єр.

Kolorit Family

Ультрабіла фінішна фарба для стелі – приховує недоліки поверхні і робить стелю візуально вищою за рахунок антиблікового ефекту. Ідеально біла. Ідеально матова. Ідеальна для стелі. Фарба має підвищену покриваність, тому для ідеального покриття досить двох шарів.

Kolorit Idol

Поєднує всі необхідні властивості для стильного інтер'єру у вологих кімнатах: матова ступінь блиску, особлива стійкість до миття і протицвільовий компонент – він запобігає появі цвілі і грибка. Завдяки цим характеристикам, гіпоалергенності і екологічності Kolorit Idol підходить для фарбування стін в кухнях, ванних і приміщеннях, де потрібна підвищена стійкість до миття і зносу.

Kolorit History

Найпрактичніша фарба для вашого будинку. Особлива стійкість до миття і протицвільовий компонент зроблять приміщення придатним для будь-якого виду діяльності. Протицвільовий компонент захистить стіни від грибка і цвілі, а стійкість до миття дозволить щодня мити і дезінфікувати поверхню, не пошкоджуючи її.

Безпека і здоров'я завжди повинні бути на першому місці, тому, вибираючи фарбу для ремонту в квартирі або будинку, зупиніться на гіпоалергенних варіантах лінійки Home від Kolorit!​