Які нюанси для цього потрібно передбачити, розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Морозова.

Читайте також Які штори у тренді: дизайнерка інтер'єру назвала наймодніші варіанти

Серед всіх кімнат у квартирі сховатися від суєтного світу і опинитися наодинці зі своєю другою половиною найкраще у спальні. Але як зробити спальню комфортною для двох? В основі дизайну спальні для двох лежить баланс чуттєвості і комфорту,
– зазначила Морозова.

Що робить спальню комфортною

  • У спальні повинно бути 2-3 світлових сценарія. Також можна використовувати красиві декоративні акценти, щоб отримати романтичну обстановку.
  • Матрац повинен бути якісним, зручним і з незалежними пружинами. Пам'ятайте, що на цьому елементі не варто економити – від нього залежить комфорт та здоров'я.
  • Поширене переконання, що спальня для закоханих повинна потопати у червоних відтінках – динамічних і привабливих. Однак у великих дозах "колір пристрасті" часто викликає агресію, роздратування і мало сприяє заспокоєнню і хорошому сну,
    – пояснила Вікторія Морозова.

Цікаво Як підібрати міжкімнатні двері: важливі нюанси, які слід врахувати

  • У спальні рекомендується використовувати текстиль і декор різних фактур. За словами дизайнерки інтер'єру, психологи вважають, що "розмаїття тактильних відчуттів розвиває емоційність і чуттєвість, що позитивно впливає на стосунки пари".

Не забувайте про системи зберігання у спальні / Фото stroyfora​

  • Системи зберігання – один з найважливіших елементів будь-якої спальні (навіть найменшої). Рекомендується рівномірно розподілити шафи, комоди і тумби. Важливо: враховуйте індивідуальні потреби свої і партнера.