Проєкт, що реалізується спільно з партнером – мережею магазинів Comfy, покликаний максимально полегшити ремонт у квартирах і будинках.

Цікаво Фарба для ремонту і алергія: як уникнути неприємностей

Деталі

Акція проводиться у період з 16 вересня по 15 листопада 2020 року. У ній щомісяця серед покупців фарб Kolorit розігрується 100 тисяч гривень на побутову техніку в мережі Comfy.

Мета

Компанія Kolorit піклується про своїх клієнтів і надає можливість не лише максимально полегшити ремонт квартири або будинку, але і перетворити цей процес на задоволення, адже після фарбування стін йде покупка необхідної побутової техніки. Тому 100 тисяч гривень на товари в мережі Comfy стануть прекрасним подарунком для будь-якого клієнта Kolorit.

Акція триватиме до 15 листопада / Фото kolorit

Читайте Безпека – понад усе: що перевірити перед покупкою фарби для ремонту

Умови

  1. Клієнт купує фарби Kolorit лінійки Home – Legenda, Dynasty, Idol, Family, History або Argentic – об'ємом 4,5 і/або 9 л (шукайте продукцію з акційним стікером).
  2. Покупець стирає захисне поле на акцизному стікері на банці, дізнається свій секретний код і реєструє його у Viber-боті.
  3. Після цього споживач стає учасником розіграшу 100 тисяч гривень на покупку побутової техніки у мережі Comfy, який відбудеться 15 жовтня і 16 листопада на офіційних сторінках Kolorit у Facebook і Instagram.
  4. Важливо – одна людина може взяти участь в акції лише 1 раз.

Виграти 100 тисяч гривень може кожен покупець​ / Фото kolorit

Переваги фарби Kolorit

Kolorit – це матеріали для всього спектру малярних робіт: від підготовки до фінішу на будь-яких поверхнях. Вони ідеально взаємодіють один з одним, роблячи процес ремонту легким і зручним:

  • під час нанесення не з'являються бризки і піна;
  • фарба добре розрівнюється по поверхні;
  • завдяки в'язкості матеріалу ви контролюєте його нанесення і роботу з інструментом.

Kolorit – матеріали для малярних робіт від А до Я / Фото Kolorit, Facebook

Фарби Kolorit відрізняються бездоганною якістю​ / Фото kolorit