Про нетипові і не дуже популярні види фартуха, які можна використати на кухні, розповіла дизайнерка інтер'єру Катя Лошакова.

Цікаво Ідеальна кухня: які хитрощі використати під час ремонту

Фартух – це обов'язкова частина робочої зони, особливо для любителів багато готувати. Він захищає стіну від бризок і патьоків, і дозволяє швидко все це прибрати. Тому основне завдання фартуха – практичність. Іноді фартух може бути естетичною родзинкою кухні, акцентом на тлі однакових фасадів. Про такі і поговоримо,
– зазначила Лошакова.

Штучний камінь має привабливу текстуру і дуже практичний на відміну від натурального, який вважається складним у догляді і чутливим до барвників (жиру, соку та ін.).

Великоформатний керамограніт – плитка з форматом 60х120 см, 90х150 см і т.д. Цей практичний варіант дозволяє уникнути безлічі швів на поверхні. Може бути з текстурою бетону, каменю, дерева або іншого матеріалу.

Состаренное дзеркало – стильний прийом, який дозволить приховати недоліки. Також відмінно буде виглядати в маленьких кухнях.

Керамограніт прикрасить інтер'єр​ / Фото altagamma

Читайте також Які кухонні фасади поєднуються між собою: круті варіанти від дизайнерки інтер'єру

Метал. За словами дизайнерки інтер'єру, це довговічний і міцний матеріал, проте не простий в догляді. В інтер'єрі виглядає красиво і стильно.

Метал – ще один варіант фартуха / Фото mebelvdome

Мікроцемент – тонке і міцне покриття, яке також використовуються на меблевих фасадах, на стільниці і фартуху. Стильна текстура бетону відмінно виглядає у різних стилях.

Хочеться додати, що навіть якщо ви робите ремонт самі, не бійтеся використовувати нетипові матеріали для фартуха. Це та зона, з якою ви взаємодієте досить часто, і вона має дарувати вам приємні емоції,
– резюмувала Катя Лошакова.