Які прийоми допоможуть зробити інтер'єр у скандинавському стилі візуально дорожчеим, розповідає Нерухомість 24.

Читайте Зелений колір в інтер'єрі: особливості, нюанси і фото

Один колір

Для того щоб всі кімнати в квартирі виглядали дорого, продумано і цілісно – використовуйте єдину колірну гаму для дрібниць. Різні аксесуари і текстиль в одному кольорі зроблять житло стильним. Найпростіший варіант – використовувати холодний білий або чорний колір, також актуальні сірий або відтінок дерева.

За допомогою єдиної кольорової палітри можна створити стильний інтер'єр / Фото salon

Акценти

Для того щоб урізноманітнити інтер'єр, виберіть два-три ефектних елементи, які додадуть індивідуальності приміщенню. Наприклад, ваза і картина, або ж якийсь незвичайний предмет меблів. Важливо, щоб акцент був великим, якісним і притягував увагу.

Цікаво Оновлюємо кухню: 3 незвичайних відтінки для гарнітура

Текстиль

У скандинавському стилі важливо не переборщити з контрастами. Наприклад, можна підібрати шпалери з незвичайним орнаментом, але штори і покривало для ліжка краще взяти однотонні. Стриманий дизайн виглядає дорого і стильно. Також пам'ятайте про кольорову гаму. Найдорожче в інтер'єрі виглядають виглядають холодні відтінки білого, сірого, зеленого і синього.

Живі рослини

У квартирі слід використовувати яскраві рослини. Це можуть бути: фікус, монстера, хамедорея або драцена запашна. Всі зазначені квіти мають великі листи і будуть привертати увагу. Не забувайте використовувати красиві кашпо в одному стилі.

Живі рослини пожвавлять інтер'єр / Фото design-ud