Тобто ВПО, у яких в родині є військовослужбовці, мають можливість першочергово стати на квартирну чергу та безоплатно отримати житло. Для цього їм треба звернутися у міську раду та оформити відповідні документи.
Зверніть увагу Новий рівень комфорту: огляд клубного будинку Hyde Park у Львові
Першість в отриманні безплатного житла
"Ми можемо розраховувати на ті будинки, які наразі споруджують у місті за гроші Євросоюзу. У нас є списки від десантно-штурмових військ по всіх бригадах, де станом на сьогодні є більше ста родин, які потребують житла. Тим часом на чергу поки що стали 24 родини. Тож ми не допрацювали. Потрібно знайти цих людей і допомогти їм оформити всі документи", – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
Міський голова також звернувся до посадовців місцевих органів влади, щоб формування такої черги пришвидшили. Зокрема, треба допомогти житомирським родинам військових ЗСУ, які є переселенцями, з документами.
Варто зазначити, що у складі координаційної ради з питань ВПО в Житомирі відбулися зміни. Тепер туди входить 23 людини, серед яких є 9 переселенців та 7 представників громадянського суспільства. Це дасть можливість найближчим часом пожвавити її роботу та надати допомогу родинам військових, які мають статус ВПО.
У яких містах ВПО найчастіше купують житло за сертифікат
"На початку лютого нові домівки за кошти "єВідновлення" придбали перші 500 родин, а ще через місяць їхня кількість зросла вдвічі, тобто кількість родин, що отримали нове житло замість знищеного за програмою "єВідновлення", перевищила одну тисячу", – розповіла Шуляк.
Найбільше нове житло купують на Київщині, де сума всіх укладених угод вже перевищила 1 мільярд гривень. На другому місці – окремо Київ (понад 413 мільйона гривень), а на третьому – Харківщина (185 мільйонів гривень).