Які рішення в кухні можуть бути незручними у побуті, розповідає Нерухомість 24.

Цікаво Який фартух вибрати на кухню: варіанти, особливості та переваги

Стільниця з масиву дерева

Стільниці з масиву дерева – ефектний предмет, який притягує погляди. Однак цей матеріал – дуже примхливий і вимагає серйозного догляду. На масиві дерева не можна залишати краплі води, а також він сприйнятливий до подряпин. Крім того, періодично його потрібно шліфувати, для чого буде потрібен майстер. Така стільниця може тріснути – у такій ситуації її доведеться міняти повністю.

Стільниця з масиву дерева – стильний, але непрактичний варіант / Фото kog-design

Читайте Інтер'єр кухні: 4 крутих прийоми, які рідко використовуються

Штори з натуральних тканин

Останніми роками в тренді – штори з бавовни, шовку, атласу і вовни. Вони красиво збираться в складки і ефектно виглядають в інтер'єрі. Однак слід врахувати і непрактичність цього рішення. На кухні завжди є запахи, бризки, жир. Навіть при наявності потужної витяжки, все це буде потрапляти на штори. Власникам доведеться постійно прати штори і це призведе до швидкої втрати зовнішнього вигляду.

Штори з натуральних матеріалів – не найкраща ідея для кухні / Фото oshtorah

Острів

Острів на кухні – дуже гарне рішення, але, на жаль, воно підходить не для кожного приміщення. Для того щоб це виглядало доречно і було зручно, кімната повинна бути просторою (можливо, об'єднана з вітальнею). Якщо ж кухня маленька – підберіть мініатюрний острів або столик на колесах.

Кухонний острів підійде для великих приміщень / Фото mydizajn