Колір називається 13-1023 Peach Fuzz, що в перекладі означає "персиковий пух". Виконавча директорка Інституту кольору Pantone Леатріс Ейсман розповіла, що в пошуках відтінку, який відбивав би вроджене прагнення до близькості та зв'язку, вони вибрали колір, що "випромінює тепло та сучасну елегантність".

Зверніть увагу КН РІЕЛ долучилася до програми "єВідновлення": що це означає для українців

Кольором року 2024 став особливо ніжний персиковий відтінок

"Теплий і затишний відтінок, що підкреслює наше прагнення до спільності з іншими. PANTONE 13-1023 Peach Fuzz представляє свіжий підхід до нової м’якості. Витончено чуттєвий – це щирий персиковий відтінок, який дарує відчуття ніжності та передає відчуття турботи, спільності та співпраці", – описали свій вибір в Інституті.

Відтінок Peach Fuzz настільки ніжний та м'який, що наче "пропонує тактильні обійми". Спеціалісти кажуть, що цей новий відтінок персикового є позачасовим.

Відтінок, який резонує із співчуттям, пропонує тактильні обійми та легко поєднує молодість із вічним,
– пише виконавча директорка Pantone.

Нерухомість Тренди Кольори
Колір року 2024 / Фото Pantone

До слова, Pantone Color Institute – це дослідницький центр компанії Pantone, що займається експериментальною роботою з кольором і його впливом на різні галузі, а саме моду, поліграфію, дизайн інтер'єру, рекламу та кіно. Починаючи з 2000-го, експерти Інституту кожного року обирають головний колір, який стане новим трендом.

Які ще кольори будуть в тренді у 2024 році

Експерти відомого американського бренду фарб і покриттів Valspar винайшли новий відтінок зеленого та назвали його кольором року 2024. Це Renew Blue – "збалансований синій із відтінком сірого морсько-зеленого".

Популярність прогнозують ще одному відтінку зеленого – трав'янистому. Коли відомий американський декоратор інтер'єрів Джонатан Адлер опублікував в інстаграмі фото крісла цього кольору, дизайнери одразу визнали його новим трендом 2024 року.