Дизайнери кажуть, що це найпростіший, але найефективніший спосіб зробити маленьку ванну кімнату більшою. Вам просто треба обрати глянсову плитку для обробки стін.

Зверніть увагу Інвестиції в нерухомість: як обрати об'єкт та забудовника

Глянцева плитка візуально збільшує ванну кімнату

"У невеликих ванних кімнатах глянсова плитка з високою відбивною здатністю – чудовий спосіб створити відчуття більшого простору", – говорить експерт Ендрю Бендал.

Дизайнер пояснює, що сила збільшення розміру полягає в тому, що світло відбивається саме від глянцевої поверхні, створюючи "чудове відчуття відкритості", що робить кімнату ширшою.

Цю думку поділяє директорка з дизайну CP Hart Емма Скотт. Вона підкреслює, що глянсова плитка є чудовим вибором для невеликого простору, "оскільки обробка може допомогти відбивати світло навколо кімнати, роблячи її більшою та яскравішою".

Нерухомість Тренди і натхненняГлянсова плитка у ванній кімнаті / Фото Italtile

Якого кольору плитку варто обирати? Дизайнери кажуть, що бажано світлу, бо плитка з густим візерунком у яскравих кольорах може зробити кімнату більш замкнутою.

Емма Скотт припускає, що є певні типи глянсової плитки, які створюють найкращий ефект збільшення. За спостереженнями експертки, це, наприклад, "ялинка" або "шеврон". Фахівчиня каже, що така плитка додає інтересу меншим площам і створює враження, що вони більші, ніж є насправді.