Про всі переваги, особливості та недоліки прихованих дверей, розповіла дизайнерка інтер'єру tomkin_design в Instagram.

Читайте Названо промахи в ремонті, з якими доведеться змиритися

Двері прихованого монтажу – без лиштви, з готовим полотном під оздоблення (можна нанести таке ж покриття, як і на сусідніх стінах – фарба, штукатурка, панелі), – зазначила дизайнерка інтер'єру.

Плюси, мінуси і особливості прихованих дверей

  • головне завдання прихованих дверей – злитися з дизайном, щоб простір став лаконічним;
  • приховані двері доречні, якщо на стінах – декоративна штукатурка, фарба або дерев'яний кам'яний шпон / мдф-панелі;
  • вартість одних прихованих дверей у стандартній алюмінієвій коробці становить близько 15 тисяч гривень, що дорожче, ніж звичайні двері з лиштвами (двері у чорній коробці обійдуться дорожче приблизно на 20%).

Обов'язково звертати увагу на відкривання дверей і робити відкривання у бік того приміщення, де двері повинні бути приховані (в одну лінію зі стіною). В протилежному приміщенні двері будуть поглиблені, і "прихованого" ефекту не буде. Якщо за плануванням так відкривання зробити не виходить, можна поставити систему інсайд, – пояснила дизайнерка інтер'єру.

Приховані двері обійдуться на порядок дорожче, ніж звичайні / Фото kvartblog

Цікаво Оформлення обідньої зони: з чого почати і що врахувати

  • приховані двері можна фарбувати (лише фарбою, яка миється), але це не найпрактичніший варіант. Це пов'язано з тим, що фарба затирається в області ручки. Також полотно може дряпатися;
  • з двох сторін дверей можна використовувати різне оздоблення;
  • монтаж коробки прихованих дверей виконується на початку ремонту, а полотно ставиться під час або після малярних робіт.

Комбінувати приховані двері зі звичайними можна лише у тому разі, якщо якась із стін в квартирі є акцентною, і виконана в іншому матеріалі і кольорі, ніж інші. Наприклад, всі стіни пофарбовані, і всі двері звичайні білі, з лиштвами. Одна стіна виконана в дерев'яному шпоні, і на ній є двері – їх робимо прихованого монтажу теж в шпоні, щоб зберегти цілісність стіни, – уточнила дизайнерка інтер'єру.