Які місця для зберігання продумати, розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Морозова.

Читайте Комфортна спальня для двох: що в ній має бути

Тема прихованого зберігання в умовах малогабаритних квартир і тенденцій мінімалізму особливо актуальна. Правильна організація речей зараз є культом, кожен намагається позбутися зайвого мотлоху, а речі, які залишаться, зберігати красиво і зручно. Живіть сьогоденням і не збирайте зайвого, оточіть себе лише тими предметами, які дійсно приносять задоволення і радість, користь,
– зазначила Морозова.

Вбудовані шафи

У тренді – шафи, які візуально здаються продовженням стіни. Також можна зробити дзеркальні двері – це дозволить збільшити простір. Звичайні шафи залишилися в минулому, тому важливо передбачити нішу для вбудованої.

Шухляди під ліжком або ніша для білизни

Простір під меблями потрібно використати по максимуму. Це може бути ліжко з подіумом, в якому будуть місця для зберігання, або ж з висувними ящиками.

У висувних ящиках можна зберігати постільну білизну, наприклад​ / Фото design-homes

Цікаво Дизайн змінює життя: 3 дії, які допоможуть зробити інтер'єр ідеальним

Гардеробна

Якщо квартира маленька, за словами дизайнерки інтер'єру, краще відмовитися від шаф і зробити одну хорошу гардеробну. Це дозволить зберігати всі речі в одному місці.

Містка гардеробна – ідеальне рішення для невеликої квартири​ / Фото house-biz

Зона над ліжком з навісними шафами

Для тих, кого не напружують шафки, які нависають над головою. Плюс в тому, що завдяки шафкам навколо ліжка, спальне місце здається більш затишним і захованим в ніші,
– уточнила Вікторія Морозова.

У зоні над ліжком можна розмістити будь-які предмети або особисті речі / Фото ivd

Різні системи зберігання на балконі (навісні полиці, стелажі, шафи).