Однак часто припускаються помилок. Яких – розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Дронова у своєму Instagram.

Цікаво Розрахунок вартості ремонту: які пункти потрібно врахувати

Всі хочуть красивий ремонт за недорого. "А ось зараз самі радіатори поміняємо, підлогу перестелимо, плитку покладе сусід, і готово! А нові двері встановить брат кума. Він, здається, собі недавно встановлював" – так весело і оптимістично починається ремонт, і до таких плачевних результатів призводить, – зазначила Дронова.

Вона пояснила, що досить часто подібний ремонт доводиться переробляти.

Які помилки зустрічаються найчастіше

  • Відсутність плану і концепції – той випадок, коли всі питання вирішуються "по ходу п'єси". У таких об'єктах завжди виникають проблеми – зайва шафа, нестача місця тощо.
  • Стиль дизайну інтер'єру теж необхідно продумати і вибрати заздалегідь. Визначтеся з поєднаннями кольорів, матеріалів та ін.

Наймайте професійних будівельників – це вбереже від багатьох помилок / sdelano

Читайте Як заощадити на ремонті у ванній: 3 дорогих рішення в інтер'єрі

  • Незаконне перепланування. До того як зносити будь-які конструкції, вивчіть це питання. Це допоможе уникнути штрафів і відповідальності.
  • Неправильне поєднання матеріалів. Обов'язково вивчіть всі деталі про матеріали до того, як починати роботи.
  • Плануйте бюджет. Всі витрати необхідно розрахувати заздалегідь.
  • Знайомі будівельники – помилка багатьох власників нерухомості. Для ремонту краще найняти готову бригаду з виконробом, який несе відповідальність за роботу майстрів, ніж запрошувати якихось знайомих без досвіду. Це позбавить від проблем у подальшому.