Як європейці створюють неймовірну різдвяну і новорічну атмосферу в інтер'єрі, розповідає Нерухомість 24.

Читайте Антитренди в декорі новорічного інтер'єру і ялинки: чого робити не потрібно

Теплі відтінки і дух Різдва

Неймовірно затишний і стильний інтер'єр створили в Італії. Пудрові відтінки, класичний білий і акценти з сірого кольору відмінно вписалися в житло. Все витримано в одному стилі і світлій палітрі, що робить інтер'єр домашнім і теплим. Бездоганна ялинка прикрашена оригінальними іграшками.

Цікаво Як має виглядати новорічний стіл: цікаві приклади сервірування на відео

Скандинавський стиль

У Польщі зробили ставку на скандинавський стиль з характерним йому декором. Білий колір, який став базою, відмінно поєднується зі світлодіодними гірляндами і теплим світлом, м'яким текстилем і різними прикрасами з натуральних матеріалів. Мінімалістична ялинка, стильні декоративні ліхтарі, різдвяні пряники, сріблясті зірки і білі свічки – що ще потрібно для святкової атмосфери?

Казка наяву

А ви вірите у казки? Саме так можна охарактеризувати неймовірний інтер'єр житла у Нідерландах. Тут ви побачите не тільки чудову ялинку, але і приголомшливий камін і скандинавського гнома. Декор доповнений стильними прикрасами, білими свічками, світлодіодним гірляндою і невеликими статуетками з дерева. І, так, у повітрі панує дух Різдва і Нового року.

Нічого зайвого

Якщо ви не приймаєте нічого зайвого у себе вдома – це рішення для вас. Стильна квартира в білих тонах у Німеччині прикрашена сухоцвітом, свічками, білосніжними і сріблястими прикрасами. Також в ній присутня мінімалістична ялинка і неймовірний камін, який дарує тепло і затишок.