Не рекомендуємо обирати ультрасучасні меблі, аби вже за кілька сезонів не поспішати змінювати їх на нові короткотривалі віяння. Звертайте увагу на мінімалізм та сучасну класику, якій можна додати приємних нових текстур.

Цікаво Як перевірити забудовника в період воєнного стану: покрокова інструкція

Який дизайн трендовий у 2023

М'який мінімалізм

Філософія мінімалізму очолює рейтинг трендів вже кілька сезонів поспіль. Дизайнери і далі пропонують мінімалістичні ідеї, інтегруючи їх у більш м'які кольори та фактури.

Простий та зрозумілий інтер'єр


Уникайте зайвих деталей / Фото з відкритих джерел ​

Будуйте простір довкола себе з урахування лише того, що вам і справді потрібно. Уникайте зайвих та незрозумілих деталей, які нагромаджують простір.

Тактильні матеріали


Оточуйте себе м'якими текстурами / Фото з відкритих джерел

Оточуйте себе приємними на дотик матеріалами та м'якими текстурами, які будуть додати холодному мінімалізму характерної ніжності.

Коричнево-бежева палітра


Обирайте правильні кольори / Фото з відкритих джерел ​

Додати тепла вашому простору допоможе і правильно підібрана палітра. Творіть у бежево-коричневих відтінках, аби ваш дім завжди виглядав стримано та атмосферно.

Розумні системи


Подбайте про інноваційний комфорт / Фото з відкритих джерел ​

Не забувайте додати дизайну трохи новітніх технологій. Інтегруйте новинки у проєкт, аби спростити та покращити собі якість життя. Зокрема йдеться про смартдатчики, які будуть регулювати клімат у квартирі, інноваційні вимикачі та освітлення, яким можна керувати на відстані, системи захисту від злодіїв і пожеж та багато іншого.