Проєкт презентували на конференції в Лугано. Відомо, що реабілітаційний центр стане частиною комплексної відбудови України.

Читайте також Дешевше навряд чи буде, – девелопер розповів, чи варто сьогодні купувати квартиру у новобудові

Що відомо про проєкт

Як зазначили самі архітектори, у проєкті реабілітаційного центру, який отримав назву "Човен" використають інноваційний підхід.

Інноваційний реабілітаційний центр "Човен", що має бути побудований на вражаючих красою просторах Закарпаття, з використанням новітніх технологій, сучасних архітектурних рішень та екологічних матеріалів,
– написала команда архітекторів.

Вони додали, що проєкт отримав підтримку учасників конференції у Лугано та стане частиною масштабної відбудови України.

Як виглядатиме реабілітаційний центр "Човен" на Закарпатті / Фото MONO architects

Відбудова України: інші новини

  • Архітектурна студія EGOHOUSE розробила концепцію післявоєнної відбудови Північної Салтівки – району Харкова, який чи не найбільше постраждав унаслідок військової агресії та бомбардувань російськими ракетами. У своєму проєкті команда пропонує змінити застарілий тип мікрорайонної забудови на квартальний.
  • Відомий австрійський архітектор Герхард Хаузер допоможе у відродженні Ірпеня Київської області. Зокрема, він візьметься за проєктування міського артцентру.
  • До відбудови Ірпеня також долучиться всесвітньо відомий архітектор і урбаніст Хірокі Мацура. Він розробить стратегію просторового розвитку Ірпеня, в якому будуть враховані особливості ландшафту міста.