Тільки з детальним планом можна зробити передпокій без помилок. Які нюанси потрібно передбачити – розповіла дизайнерка інтер'єру Анна Петайкіна.

Цікаво Як зробити красиве і правильне зонування: 4 актуальних способи

Кілька дизайнерських прийомів, щоб зробити передпокій візуально "дорожчим" і більш ексклюзивним, а не з каталогу IKEA, хоча кожен вибирає собі своє, і IKEA – непогана. Про деякі моменти потрібно подумати на початку ремонту, якісь варіанти можна застосувати тут і зараз,
– зазначила Петайкіна.

Дизайнерські прийоми для передпокою

1. Стильне дзеркало

Дизайнерка інтер'єру рекомендує розглянути дзеркало цікавої форми замість звичайного, вбудованого в шафу. За її словами, дзеркало може стати не тільки функціональною річчю, але й декором.

Красиве дзеркало зробить передпокій стильним / Фото pinterest

2. Якісна підлога

Передпокій – місце, яке повинно бути стійким до різних забруднень (води, снігу, бруду та ін.). Важливо передбачити якісне підлогове покриття, яке з часом не здується та не покриється плямами.

Підлога у передпокої має бути практичною і якісною / Фото pinterest

Читайте Об'єднання кількох зон у квартирі: що важливо продумати

3. Освітлення

Якісне освітлення зробить передпокій світлим, зручним, а також дозволить збільшити простір. Рекомендується використовувати різні сценарії освітлення в цікавих варіаціях.

У передпокої слід продумати кілька сценаріїв освітлення​ / Фото pinterest

4. Арт

Якщо сам дизайн передпокою спокійний і мінімалістичний, то додати йому "настрою" допоможуть артоб'єкти – абстракція і статуетки.

5. Незвичайні меблі

Яскраві, оригінальні й трендові меблі – те, що стане родзинкою у вашому передпокої.

Оригінальні меблі прикрасять інтер'єр / Фото trizio