Багато хто, говорячи про фарбування житла, уявляє звичайні однотонні стіни. Однак існують цікаві і трендові рішення, про які розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Морозова.

Цікаво Ванна кімната у білому кольорі: особливості, переваги та недоліки

Існує безліч різних варіантів фарбування стін і це не завжди звичний "бежевенький",
– зазначила Морозова.

  1. Градієнтне фарбування стін

За словами дизайнерки інтер'єру, цей прийом часто використовується. Обраний "колір поступово блідне і розмивається або плавно перетікає в інший". Таке рішення – свіжий і акцентний підхід, який дозволять інакше поглянути на можливості фарбування.

  1. Акцентна стіна

У цьому випадку одна стіна забарвлюється в контрастний колір, а решта – у пастельні. Вікторія Морозова уточнила, що це – відмінний декоративний прийом.

Акцентна стіна – відмінне рішення для ненудного інтер'єру / Фото pinterest

Читайте Як організувати зберігання у спальні: 5 відмінних ідей

  1. Геометричне фарбування

Дизайнерка інтер'єру зазначила, що геометричні форми знаходяться у тренді. У приміщенні можна використовувати як яскраві кольори, які протиставляються один одному, так і пастельні, близькі за відтінком.

Геометричне фарбування може бути різних кольорів / Фото pinterest

  1. Орнамент

За допомогою трафаретів на однорідне фарбування можна нанести патерн орнаменту. Використовуйте яскраві або пастельні кольори фарб, але обмежте вибір 3-4 відтінками,
– уточнила Вікторія Морозова.

  1. Фактурне фарбування

Такий прийом реалізується за допомогою використання різних інструментів: валиків, шпателів. Візуально такий ефект може нагадувати декоративну штукатурку.