Універсальні прийоми допоможуть швидко знайти покупця. Як підготувати квартиру перед продажем – читайте далі.

Цікаво Як вигідно купити квартиру в Україні: названо простий спосіб

  • Стан

Квартири купують у будь-якому стані, навіть без ремонту. Однак у такому випадку ціна має бути суттєво нижчою за ринкову. Якщо ж хочеться отримати гарну суму за житло, слід привести його до ладу. Можна зробити косметичний ремонт, обставити квартиру бюджетними меблями, освіжити стелю та стіни, пофарбувати батареї. Це прискорить пошук "свого" покупця.

  • Дивний ремонт

Незвичайні рішення в інтер'єрі, наприклад, застарілі арки, імітація цегли та ін. вплинуть на терміни продажу. Річ у тім, що подібні рішення сподобаються не всім. Оптимальний варіант – продавати житло у нейтральному вигляді. Світлі стіни, мінімум меблів, килимів та ін. – те, що додасть приміщенню свободи та прискорить продаж.

Нейтральний ремонт дозволить швидше продати нерухомість / Фото Pixabay

Читайте Попит зріс на 40%: за скільки можна купити будинок під Києвом

  • Освітлення

Якщо у квартирі погане освітлення – це зіпсує враження про нерухомість. Для того щоб поліпшити ситуацію, необов'язково починати ремонт. Іноді достатньо прибрати щільні темні штори, помити вікна та поставити два торшери.

  • Старі елементи

Якщо у квартирі залишилися предмети подібні бабусиному килиму, старий диван, зіпсовані меблі – постарайтеся від них позбутися. Ці елементи не лише відштовхнуть покупця, але і привернуть увагу до інших аспектів. Наприклад, до проводки, сантехніки та ін.

Продаючи квартиру, не забудьте протерти пил, вимити вікна та дзеркала, а також створити свіжий аромат у приміщенні.