Для кожної кімнати меблі підбирається з урахуванням певних нюансів, розповідає 24 канал.

Читайте Часті помилки під час ремонту ванної кімнати

Меблі для кухні

Для того щоб вибрати меблі для кухні, необхідно визначитися, як саме буде використовуватися приміщення. Це може бути приготування їжі для великої родини, романтичні вечері для двох або ж мінімальне приготування. В останньому випадку, не буде потрібна велика робоча зона і безліч побутової техніки. Якщо ж кухня розрахована для збору друзів, тоді знадобиться диванна зона і продумана робоча поверхня. Для того щоб визначитися з меблями, накресліть схему, де будуть вказані параметри приміщення, розташування комунікацій і особисті переваги. Таким чином, ви зможете наочно розташувати мийку, кухонний гарнітур, побутову техніку та інші необхідні елементи кухні.

Меблі для кухні потрібно підбирати з урахуванням планів на приміщення / Фото Pinterest

Меблі для спальні

Головний предмет спальні – ліжко. Вона повинна бути не тільки красивою, але і зручною. Перед покупкою, обов'язково зробіть виміри кімнати, намалюйте схему і намітьте на ній розміри ліжка. Так ви зможете знати, що ліжко займає не дуже багато місця. Ретельно підбирайте матрац – від цього залежить здоров'я. Крім ліжка, в спальні можна розташувати туалетний столик, шафа, комод, приліжкові тумбочки.

Меблі для спальні повинні бути зручними / Фото Roomble

Актуально Поширені помилки під час ремонту кухні

Меблі для дитячої кімнати

Тут важливо звернути увагу на безпеку, екологічність, якість і ергономіку. Рекомендується вибирати меблі з натуральних матеріалів, на яку надаються сертифікати якості. Важливо пам'ятати, що діти ростуть швидко, тому краще приглядат все з розрахунком "на виріст" або вибирати моделі-трансформери.

Меблі в дитячу кімнату краще підбирати з розрахунком "на виріст" / Фото Pinterest

Меблі для вітальні

Тут, як і в випадку з кухнею, необхідно визначити головне призначення кімнати. Можна поставити диван і домашній кінотеатр, або ж диван, камін і стіл, або диван, книжкову шафу і ТБ. Залежно від цього нюансу, намалюйте план приміщення. У вітальні також можуть бути серванти, буфети, стелажі, комоди, робоче місце – все залежить від ваших побажань.

Меблі у вітальню підбираються із урахуванням того, як використовуватиметься кімната / Фото houser

Меблі для ванної кімнати

Основним предметом у ванній вважається тумба. Найчастіше вона комплектується умивальником. Важливо орієнтуватися на розміри приміщення – тумба повинна легко розміщуватися, щоб не заважати відкриванню дверей або побутової техніки. Також можна встановити пенал для різних дрібниць.

Меблі для ванної мають бути функціональними / Фото remontbp

Вибираючи меблі, пам'ятаєте, що важливий не тільки її зовнішній вигляд, а й зручність, практичність і функціональність.