Як правильно використовувати кольорові акценти – розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Морозова.

Цікаво Секрети дорогого дизайну: названо простий спосіб отримати розкішний інтер'єр

У вас, бувало, таке відчуття, коли хочеться додати кольору в інтер'єр, але страшно переборщити, зробити приміщення строкатим? Адже правильно підібрати і розставити акценти в інтер'єрі – ціле мистецтво,
зазначила Морозова.

Як правильно використовувати яскраві акценти

  • Кольорові акценти можна і варто використовувати у текстилі. Річ у тім, що його набагато легше і дешевше замінити, ніж робити новий ремонт. Це можуть бути акцентні штори, постільна білизна, подушки, пледи, килими тощо.
  • Якщо ви вирішили кардинально оновити житло, слід почати з 3D-візуалізації. Так ви зможете уявити майбутній вигляд кімнати. Також можна використовувати кольорові акценти у тих місцях, які не знаходяться постійно перед очима. Так яскраві і строкаті кольори не встигнуть вам набриднути. Це можуть бути стіни у гардеробній, часткове фарбування стелі та ін.

Розставляючи кольорові акценти, дотримуйтеся головного правила / Фото pinterest

Також важливо В яких кольорах і відтінках оформити квартиру: трендові варіанти 2021

  • Для того щоб акцент виглядав стильно, достатньо лише кількох деталей.

В іншому випадку колір "розмиється" і стане допоміжним. Тому у приміщенні використовуйте тільки кілька деталей акцентного кольору або його відтінків,
– пояснила Вікторія Морозова.

  • Акцентами можуть стати картини або панно. За словами дизайнерки інтер'єру, зараз модно використовувати абстрактні моноколірні картини, які можна ставити на підлогу.

Для красивого акценту достатньо кількох деталей / Фото pinterest