Правильно підібрані відтінки дозволять створити потрібну атмосферу. Які поєднання є вдалими для кухні – читайте далі.

Читайте Які рослини використати в інтер'єрі: 3 варіанти, які зроблять житло стильним

Білий і бежевий

Це затишне поєднання створить у приміщенні особливу атмосферу. Важливо правильно підібрати відтінок бежевого. До нього можна додати плитку під мармур і хромовані елементи. Для того, щоб інтер'єр не виглядав нудно, розбавте спокійні відтінки яскравими акцентами.

М'яке поєднання зробить кухню затишною / Фото design-homes

Сірий і білий

Таке комбінування кольорів є класичним. Поєднання виглядає стильно і витончено. У дуеті головним може слугувати світлий сірий, а білий стане доповненням і освіжить кухню. Також можна додати яскраві дрібні елементи.

Білий і сірий – відмінне поєднання для кухні / Фото stroy-podskazka

Цікаво Модно чи застаріло: дизайнерка інтер'єру розкрила секрети ідеальної кухні

Білий і синій

Білий і синій у кухонному гарнітурі – ще одне стильне і трендове поєднання, яке дозволить наповнити приміщення повітрям і свіжістю. Це рішення підійде тим, хто втомився від спокійних відтінків і хоче чогось яскравого. Таку комбінацію прекрасно доповнить оздоблення з мармуру.

Стильне поєднання синій + білий наповнить приміщення повітрям / Фото mariamartynova

Бежевий і дерево

Гарнітур у бежевому кольорі став особливо популярним в останні кілька років. Цей спокійний відтінок дозволяє розслабитися в кінці робочого дня. Прекрасним доповненням до нього стануть дерев'яні фасади, адже в тренді – натуральність і екологічність. Відтінок можна підібрати в залежності від ваших уподобань.

Бежеві відтінки стали трендовим рішенням на кухні / Фото kuhni-nsk