Раніше Корпорація Нерухомості РІЕЛ розповіла, що саме відбувалося в перші години після ракетного обстрілу та поділилася переліком проведених експертиз, які пришвидшують відбудову. У третій, завершальній публікації, девелопер розповідає, як відбувалася комунікація.

Читайте також Вперше на EXPO Real: хто представляв Україну на найбільшій виставці нерухомості у Європі

Як Корпорація Нерухомості РІЕЛ налаштувала процес фіксації пошкоджень

Одразу після першого прильоту КН РІЕЛ створила оперативний штаб для реагування на всі запити. Завдяки цьому кроку вдалося нагально вирішувати усі поточні завдання, зокрема комунікувати з експертами, проєктантами, владою, а також розв'язувати організаційні моменти.

Цими питаннями займалися 6 – 7 представників компанії. Ще четверо комунікували безпосередньо з мешканцями,
– розповідає девелопер.


ЖК "Львівський Квартал" від КН РІЕЛ пережив два обстріли / Фото РІЕЛ

Окремо було виділено групу фахівців від юридичної служби Корпорації Нерухомості РІЕЛ. Вони з першого дня трагедії повністю "включилися" в роботу та розробили алгоритм дій для забудовника, управителя ЖК та для мешканців будинку. Цей крок допоміг розібратися як правильно і які саме оформити документи, в кого їх підписати, щоб потім претендувати на відшкодування від сторони-агресора.

Цікаво Як купити житло дистанційно: відомий український девелопер розповів про зручний спосіб

За словами девелопера, вони опрацювали судову практику позовів, які були раніше подані до відповідача – держави Росія. Паралельно команда підготувала і роздала мешканцям примірники актів, які необхідно було заповнити.

Потім ми організували загальні збори з мешканцями кожного будинку. Роз’яснили всі нюанси, розповіли про наш план дій, алгоритм завдань,
– додають у КН РІЕЛ.

Девелопер зазначає, що фахівці розповідали, як правильно оформити документи для суду, щоб потім мати можливість отримати відшкодування коштів, які будуть передбачені бюджетом.


КН РІЕЛ про досвід фіксації пошкоджень у столичному ЖК / Фото РІЕЛ

У співпраці з поліцією для правильного оформлення актів ми забезпечили присутність у 7-му будинку слідчого, який у порядку живої черги обходив квартири з мешканцями, вони заповнювали та підписували ці акти,
– згадує девелопер.

В результаті люди мають на руках матеріали для подальшого руху кримінальних проваджень із метою відшкодування завданих збитків.